INAK AKO OSTATNÍ –taký je zmysel nášho podnikania

V začiatkoch aj teraz – prispôsobiť sa maximálne požiadavkam zákazníkov. Preto si každá z prevádzok žije svojim vlastným životom.  Základný sortiment na prevádzkach je dopĺňaný položkami, ktoré sú individuálne pre každú z nich. 

Naša spoločnosť POINTA FECKO s.r.o, pôsobiaca na trhu od roku 2004, sa zaoberá najmä maloobchodným predajom v oblasti školských, kancelárskych a písacích potrieb,tlačív a drogérie. Vo svojich začiatkoch sme sa zamerali na maloobchodné predajne v Prešove. So snahou uspokojiť špecifické požiadavky zákazníkov sa neustále rozširovalo aj portfólio ponúkaného tovaru a služieb, ktoré v súčasnosti tvorí vyše 10 000 položiek a neustále narastá. Do nášho portfólia sme zaradili luxusné perá PARKER, WATERMAN, PILOT, SHEAFFER , FERRARI,  tonery, umelecké a kreatívne potreby. Snažime sa poskytovať zákazníkom všetky potrebné informácie o tovare z pohodlia domova prostredníctvom nášho e-shopu.

Spolupracujeme s mnohými dodávateľmi zo Slovenska a Európskej únie a v súčasnosti prevádzkujeme tri maloobchodné predajne PAPIERNICTVA v Prešove.  Komunikáciu a starostlivosť o zákazníkov zabezpečuje vyše desiatka zamestnancov. Pravidelne ich informujú o nových alebo pripravovaných produktoch, oboznamujú ich s akciami a výpredajmi a sú ochotní nájsť optimálne riešenie špecifických požiadaviek.

Hlavným kritériom pri výbere nového tovaru je najmä kvalita ponúkaného sortimentu a optimálna cena. Snažíme sa prinášať našim zákazníkom moderné a kvalitné veci. Všetky produkty, poskytované našou spoločnosťou  prešli dôkladným výberom. Ponuku nášho aktuálneho sortimentu má zákazník možnosť spoznať na vynovenej webovej stránke- prostredníctvom nášho e-shopu a na predajniach.